Uudised
0.0

HELENE MOSSI UUS ARMASTUSROMAAN ILMUB JUULIS 2021

Romaanisarja „Cougar“ menuautori Helene Mossi teine armastusromaan nimega „Üks öö veel“ ilmub 20.juulil 2021. Paberraamatuid on võimalik osta kirjastaja kodulehe kaudu helenemoss.com ning Apollo ja Rahva Raamatu kauplustest ning e-raamatuid Elisast, Apollo ja Rahva Raamatu e-poest.
30.06.2021
0.0

"COUGARI" RAAMATUID ON MÜÜDUD JUBA ÜLE 10 000 EKSEMPLARI

Erootilise armastusromaani "Cougar" müügitiimil on jälle põhjust olla oma lugejatele tänulik Viktoria loole kaasaelamise eest. Numbrid on ilusad - jaanuari algusega 2021 on leidnud kauplustest väljudes omale uue kodu juba enam kui 10 000 raamatut!
02.02.2021
0.0

ILMUSID ROMAANISARJA "COUGAR" E-RAAMATUD

Helene Mossi romaanisarja "Cougar" e-raamatuid saab osta edasimüüjatelt Apollo, Rahva Raamat ja Elisa.
20.08.2020
0.0

TRILOOGIA LISAOSA "HINGERAHU" ILMUB JUULIS 2020

Kui keeruliseks võib osutuda katkise inimhinge iseendaks jäämine elu süngematel päevadel? Milliseid valemeid suudab genereerida inimaju, saavutamaks eesmärke, mida dikteerib mitte inimene ise vaid tema sees elutsevad deemonid? Kui kaugele on inimene valmis minema armastuse nimel? Naisena? Emana?

Sellest kõigest ja läbi sisemiste heitluste lõpuks ühe ja ainsa tõeni jõudnud Viktoria elust saab lugeda juba 2020.a juuli alguses, mil ilmub triloogia "COUGAR" lisaosa "HINGERAHU".

Romaanide "ÜKS ÖÖ VEEL" ja "VIIMSE HINGETÕMBENI" ilmumised lükkuvad teadmata ajaks edasi.
 
18.05.2020
0.0

HELENE MOSSI SULEST ON OODATA VEEL 3 RAAMATUT

Ilmumise järjekorras näeb esimesena päevavalgust raamat nimega „ÜKS ÖÖ VEEL“, mille toimumiskohaks on valinud autor maaliliselt kauni Pühajärve, kuhu saabuvad pealinnast elama 38-a Sandra ja tema poeg Siim. Müünud maha Tallinna kesklinnas asuva uhke korteri ning seadnud end sisse kenas järveäärses talukohas, lootes leida looduse rüpes igatsetud südamerahu, võtavad asjad aga ootamatu suuna, kui aiatöödele appi tulnud kohalikus noomehes Karlis tärkavad naise vastu tunded, mis mõlema elu pea peale pööravad. Kas tegu on vaid ühekordse suveromansiga või kujuneb lubamatust suhtest midagi enamat, selgub juba 2020.a suvel, kui romaan kaante vahele jõuab.

Järgmise projektina kirjutab autor valmis lugejate poolt väga oodatud lisaosa triloogiale „COUGAR“, pealkirjaga „HINGERAHU“ millega pannakse kogu loole lõplikult punkt. Sündmuste käik viib meid ajas ette aastasse 2036, mil 17-a peretütar Lisbeth naaseb Inglismaa koolist Haapsallu veetma suvevaheaega oma kallima Edwardiga, kelle äravahetamiseni sarnane välimus Viktoria kunagise armastatu Robertiga naises taas uinunud deemonid üles äratab. Viimane raamat Viktoriat sisemiselt hävitavast kaosest ja teda ümbritsevast tingimusteta armastusest ilmub 2021.a kevadel.

Kolmandaks ja ühtlasi Helene viimaseks teoseks on oodata suurt ja sügavat armastusromaani „VIIMSE HINGETÕMBENI“, mis kaasab lugejad Saaremaa pealinnas Kuressaares armukolmnurka, kus armastus ei tunnista mitte üksnes loo peategelaste vanusevahet vaid ka isa ja poja vahelist sugulussuhet. Kui võimalik või võimatu on püsida Mariel truu naisena armastatud vähihaige mehe kõrval kuni tema viimse hingetõmbeni, võideldes samaaegselt vastu viimase poja tugevale tahtele saada kasuema enda omaks, selgub kevad/suvel 2022, kui romaan ilmavalgust näeb.

Rohkem raamatuid autorilt Helene Moss ei ilmu.
30.10.2019
0.0

TRILOOGIAST ON ILMUMAS KA E-RAAMATUD JA AUDIORAAMATUD

Meil on kiire elutempoga ja vaegnägijaist inimestele väga hea uudis – triloogia „Cougar“ kõikidest osadest on valmimas nii e-raamatud kui ka audioraamatud.
E-raamatud tulevad müüki 2020.a suvel ning audioraamatud valmivad 2021.a jooksul, sisselugejaks Draamateatri näitleja Merle Palmiste.
 
01.06.2019
0.0

EESTI LUGEJAD ON "COUGAR" I OSA VÄGA HÄSTI VASTU VÕTNUD

„Cougari“ tiim tänab oma lugejaskonda, tehes esimese poolaasta kokkuvõtteid ja nähes, et triloogia I osa on leidnud tee juba pea 3500 lugejani. Olukorras, kus Eesti kirjandusturul müüb tundmatu autor oma esikteost maksimaalselt 300 eksemplari ja keskmiselt jääb ühe raamatu läbimüük 700-800 eksemplari kanti, võib nimetada „Cougari“ I osa õigustatult bestselleriks.
10.02.2019